Overzicht

5272937 0445120304 Echt diesel injector

US $ 98 - 150 / Stuk
Min. Te bestellen 1 Stuk/stukken
Frankering: shanghai,shenzhen,ningbo,wuhan,qingdao,xiamen,guangzhou
Leveringsmogelijkheid: 5000 Stuk/stukken per Month injector
Betalingsvoorwaarden: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Verpakking details: injector standaard Pakket of Aangepaste Pakket ....
Leveringsgegevens: 15 dagen
Bekijk alles
Shiyan Zhuoyaxuan Materials Trading Co., Ltd.
China( vasteland) | Trading Company
Reactietijd
<24h
Reactiepercentage
90.4%
Transactions
20,000+
lokale tijd bij de leverancier is 00:16
BEZOEK MINISITE
Itemgegevens
Productnaam: 5272937 0445120304 Echt diesel injector
Frankering: shanghai,shenzhen,ningbo,wuhan,qingdao,xiamen,guangzhou
Leveringsmogelijkheid: 5000 Stuk/stukken per Month injector
Betalingsvoorwaarden: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Verpakking details: injector standaard Pakket of Aangepaste Pakket ....
Leveringsgegevens: 15 dagen

_01.jpg

_03.jpg

Product Naam

5272937 0445120304 diesel injectoren

Onderdeelnummer

5272937 0445120304 injectoren

merk

POESUN

In voorraad of

ja

verpakking

diesel injectoren

papier karton of Houten carton

verzending

diesel fule injectoren

1. Sample order: Fedex, DHL, EMS, UPS

2. Grote order: luchtvracht/zeevracht/trein/Truck

gerelateerde merk

diesel injectoren

DCEC---4BT/6BT/6CT/6L ISBE/ISDE/QSB

CCEC---K19/K50/NTA855/N14

BFCEC---ISF2.8/ISF3.8

XCEC---ISM11/QSM11

 

ons bedrijf kunnen ook andere modellen zoals hieronder:
GEEN.ProductEngiine MerkOE
1InjectorQSL4940640
2InjectorQSL445120121
3InjectorQSM114061851
4InjectorISBE4937065
5InjectorK193062092
6InjectorDCI11D5010222526
7InjectorDCI11445120106
8InjectorDCI11445120014
9InjectorDCI11445120020
10InjectorDCI11445120019
11InjectorDCI11445120084
12InjectorDCI11D5010477874
13InjectorDFM 4 H1112BF11-010
14InjectorISDE4937065
15InjectorISDE445120123
16InjectorISDED3977081
17InjectorISDE445120060
18InjectorISDE5268408
19InjectorISDE445120289
20InjectorNT8553047991
21InjectorNT8554014325
22InjectorNT8553054218
23InjectorNT8553054216
24InjectorNT8553054219

 

 5272937 0445120304 Injector  (3)5272937 0445120304 Injector  (1)5272937 0445120304 Injector 5272937 0445120304 Injector  (5)5272937 0445120304 Injector  (2)5272937 0445120304 Injector  (6)

 

_04.jpg

We supply allerlei truck/bus onderdelen en accessoires als volgt:

1. dieselmotor serie onderdelen:

1 > 4B3. 9, 6B5. 9, QSB6.7, ISBe, ISDE, ISF2.8, ISF3.8

2 > 6CT8. 3, ISCe, ISDe, ISLe, 6L8. 9

3 > N14, NT855, M11, QSM, ISM, KT19, KT38

2. truck Serie onderdelen:

1 > Zware vrachtwagen onderdelen: T375, DFL4251, DFL1311, DFL4181, DFL4240, T300, DFL3250, DFL3251

2 > Licht truck onderdelen: DFM Duolika, DFM Jinba, DFM Jingang

3 > Mini Truck; K01, K07, K17....

3. Injectoren, nozzles, valve componenten, brandstof pompen .....

4. Superiror Materiaal, betrouwbare kwaliteit, quick levering

5. Concurrerende en redelijke prijs

6. Anti-wrijving en Milieubescherming.

 

_06.jpg

_07.jpg

_08.jpg

_10.jpg

Continue in Alibaba.com App